Stichting Burnout, de diepere en bewezen waarheid omtrent burn-out

FAQ 7: wat als de werkgever mij dwingt een bepaalde hulpverlener te kiezen?

De werkgever kan u nooit een bepaalde therapeut voorschrijven. Dat gaat in tegen art. 8 EVRM. U heeft de vrijheid uw privéleven en gevoelens te delen met wie u uitkiest. Het gaat ook tegen WGBO in. In het plan van aanpak moet de hulpverlener staan, en opdat een plan van aanpak rechtsgeldig is moeten werkgever en werknemer hierover consensus hebben. Kortom: de werknemer kiest, de werkgever betaalt. Therapie is ook alleen maar efficiënt als de klik tussen cliënt en therapeut optimaal is. Als u bij Stichting Burnout een traject wilt volgen helpen wij u uiteraard bij dit alles.

Neem contact op

Bekijk meer vragen en antwoorden op onze FAQ-pagina. Heeft u deskundig advies nodig? Neem dan via het contactformulier contact op met Stichting Burnout.